Eger Otthon Ingatlanközvetítő Iroda
3300 Eger, Széchenyi út 24. 1. emelet 1. ajtó
telefon: 20-265-1348
e-mail: egerotthon@egerotthon.hu
honlap: http://www.egerotthon.hu

Dolgozz az Eger Otthonnál

Egerben és környékén 19 éve sikeresen működő, ingatlanokkal foglalkozó, prémium szolgáltatás nyújtó cég bővülés miatt

INGATLAN TANÁCSADÓ

munkakörbe keres megbízható munkatársakat.

Olyan emberszerető munkatársat keresünk, aki képes arra, hogy ügyfeleinket életük egy nehéz, többszörösen összetett helyzetében minőségi munkával segítse, és mindenki számára sikeresen zárja az ügyletet.

A feladatok közé tartozik: segíteni az ingatlan értékesítéssel/vétellel kapcsolatos szituáció számos elemének összehangolásában az ügyfelek érdekében, ingatlanok nyilvántartásba vétele, hirdetése, személyes bemutatása, az ügylettel kapcsolatos tanácsadás, az adásvételi szerződés előkészítése.

Elvárásaink: Professzionális fellépéssel és kommunikációval rendelkező személy jelentkezését várjuk, aki képes akár VIP/ kiemelt ügyfelek kezelésére, kedveli a kihívásokat és a változatos feladatokat.

A munka fontossága és jellege miatt kiemelten lényeges a megbízhatóság, az, hogy képes legyen munkatársunk összetett dolgok menedzselésére, és nagyon jó kommunikációs készséggel rendelkezzen.

Kiemelt figyelmet fordítunk az új munkatárs képzésére és a támogató háttér megteremtésére.

Ha vállalná ezt a szakmai kihívást, és szívesen dolgozna egy aktív csapattal, kérem, küldje el fényképes önéletrajzát a következő email címre:

Farkas Péter

irodavezető

Képek megjelenítése funkció szerint:

Nincs a keresési feltételeknek megfelelő ingatlan.

Nincs ilyen ingatlan.

E-mail kuldese:

(Bezárás)
boros_pont_ugyvediiroda_kukac_chello.hu